Стаціонарний бетононасос, оренда

Стаціонарний бетононасос, оренда

Стаціонарний бетононасос: оренда (Київ) за хорошою ціною! ВК Сервіс пропонує стаціонарний бетононасос MECBO і Putzmeister.

Стаціонарний бетононасос в оренду пропонує компанія ВК Сервіс (40-90 м3/год). Ціна 3000,00 грн (1 маш/зм) + 375,00 грн/год.

Стаціонарний бетононасос допомагає при подачі бетону на відстань. Бетононасос необхідний також для заливки бетону в складних конструкціях або у важкодоступних місцях і при довгих роботах.

Використання спецтехніки в монолітному будівництві значно скорочує час. Ефективність роботи підвищується в кілька разів: більш рівномірне укладання бетону, зниження витрат і простоїв гарантовано.

Стаціонарний бетононасос - без можливості самостійного пересування, встановлюється на колеса і переміщується на причепі. У порівнянні з мобільними бетононасосами, має велику потужність.

Замовити оренду бетононасоса (Київ).

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Оренда бетононасоса в м. Київ

Оренда бетононасоса в м. Київ

09.02.2012

Оренда бетононасоса в Києві! Компанія ВК Сервіс пропонує оренду мобільного бетононасоса MECBO P 4.40, Putzmeister 1005D.Бетононасос - це відмінна модернізована допомога при подачі…

Тип: продам

 
 
Оренда бетононасоса (Київ): відмінна ціна

Оренда бетононасоса (Київ): відмінна ціна

09.02.2012

Оренда бетононасоса в Києві! Компанія ВК Сервіс пропонує оренду мобільного бетононасоса MECBO P 4.40, Putzmeister 1005D.Бетононасос - це відмінна допомога при подачі бетону на відстань…

Тип: інше

 
 
 

Мапа

Сайт ВК Сервіс

Офіційний сайт ВК Сервіс

Офіційний сайт ВК Сервіс

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги