Про нас

Бетон (Київ), оренда бетононасоса, транспортні послуги, автоперевезення по Україні. Ці та інші послуги пропонує фірма ВК Сервіс.

Компанія ВК Сервіс - це команда професіоналів бетонного бізнесу. Основним напрямком діяльності компанії є: бетон (Київ), оренда бетононасоса (стаціонарні бетононасоси, мобільні бетононасоси, автобетононасоси - АБН).

Оренда бетононасоса в Києві

Один з пріоритетних напрямків нашої діяльності - це оренда автобетононасоса. Умови для автобетононасосів - унікальні і дозволяють вибрати для замовника найоптимальнішу схему роботи.

Автобетононасоси і бетононасоси з висотою подачі від 16 до 45м Ви можете орендувати у Нас за найвигіднішими цінами і в зручний для Вас час. Наша компанія ТОВ «ВК Сервіс» працює цілодобово без вихідних. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, а ціни на оренду бетононасосів вражають своєю лояльністю. Наші клієнти завжди впевнені в тому, що робота буде виконана своєчасно і якісно.

Власний парк будівельних механізмів:

- мобільні бетононасоси;
- стаціонарні бетононасоси;
- автобетононасоси;
- амтобетонозмішувачі (АБЗ).

Суттєвою перевагою співпраці з нашою компанією є: спілкування напряму з відповідальною особою, яка керує технікою що наймається.

Бетононасоси необхідні для заливки бетону в складних конструкціях або у важкодоступних місцях, так само при довгих роботах. Використання спецтехніки в монолітному будівництві значно скорочує час. Ефективність роботи підвищується в кілька разів: більш рівномірна укладання бетону, зниження витрат і простоїв гарантовані.

Якщо у Вас виникла необхідність в заливці бетону з використанням автомобільних бетононасосів або стаціонарних бетононасосів, звертайтеся в нашу компанію, ми швидко і якісно виконаємо цю роботу. У всіх наших співробітників великий досвід і необхідні знання для виконання будь-яких видів роботи в даній області.

Продаж бетону в Києві

Бетон (Київ) товарний і бетонні розчини різних марок є основними матеріалами сучасного будівництва, тому головним нашим завданням є чітко, в потрібні терміни, організовувати поставки бетону на об'єкти будівництва.

Наша компанія здійснює продаж бетону в місті Київ та по всій Україні, а також бетонних виробів заводів залізо-бетонних виробів з доставкою: бетон товарний, керамзитобетон, розчин цементний, гарцовка, розчин кладочний, розчин цементно-вапняний, плити перекриття (ПК), блоки фундаментні, кільця каналізаційні та інші вироби.

Ми контролюємо якість, логістику та конкурентні ціни на матеріали та механізми. Маючи свою техніку і механіків, ми гарантуємо оперативне усунення неполадок на об'єкті замовника, а в разі "критичною" поломки - замінимо одиницю, що вийшла з ладу (автоміксер - АБС, бетононасос): стаціонарний бетононасос - СтБН, автобетононасосс - АБН.

Бажаєте купити бетон (Київ) або цікавить оренда бетононасоса? Звертайтеся! Ми завжди раді допомогти вам!

 
 

Мапа

Сайт ВК Сервіс

Офіційний сайт ВК Сервіс

Офіційний сайт ВК Сервіс

 
 

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги