Про компанію

Бетон (Київ), оренда бетононасоса, транспортні послуги, автоперевезення по Україні. Ці та інші послуги пропонує фірма ВК Сервіс.

Компанія ВК Сервіс - це команда професіоналів бетонного бізнесу. Основним напрямком діяльності компанії є: бетон (Київ), оренда бетононасоса (стаціонарні бетононасоси, мобільні бетононасоси, автобетононасоси - АБН).

Оренда бетононасоса в Києві

Один з пріоритетних напрямків нашої діяльності - це оренда автобетононасоса. Умови для автобетононасосів - унікальні і дозволяють вибрати для замовника найоптимальнішу схему роботи.

Автобетононасоси і бетононасоси з висотою подачі від 16 до 45м Ви можете орендувати у Нас за найвигіднішими цінами і в зручний для Вас час. Наша компанія ТОВ «ВК Сервіс» працює цілодобово без вихідних. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, а ціни на оренду бетононасосів вражають своєю лояльністю. Наші клієнти завжди впевнені в тому, що робота буде виконана своєчасно і якісно.

Власний парк будівельних механізмів:

- мобільні бетононасоси;
- стаціонарні бетононасоси;
- автобетононасоси;
- амтобетонозмішувачі (АБЗ).

Суттєвою перевагою співпраці з нашою компанією є: спілкування напряму з відповідальною особою, яка керує технікою що наймається.

Бетононасоси необхідні для заливки бетону в складних конструкціях або у важкодоступних місцях, так само при довгих роботах. Використання спецтехніки в монолітному будівництві значно скорочує час. Ефективність роботи підвищується в кілька разів: більш рівномірна укладання бетону, зниження витрат і простоїв гарантовані.

Якщо у Вас виникла необхідність в заливці бетону з використанням автомобільних бетононасосів або стаціонарних бетононасосів, звертайтеся в нашу компанію, ми швидко і якісно виконаємо цю роботу. У всіх наших співробітників великий досвід і необхідні знання для виконання будь-яких видів роботи в даній області.

Продаж бетону в Києві

Бетон (Київ) товарний і бетонні розчини різних марок є основними матеріалами сучасного будівництва, тому головним нашим завданням є чітко, в потрібні терміни, організовувати поставки бетону на об'єкти будівництва.

Наша компанія здійснює продаж бетону в місті Київ та по всій Україні, а також бетонних виробів заводів залізо-бетонних виробів з доставкою: бетон товарний, керамзитобетон, розчин цементний, гарцовка, розчин кладочний, розчин цементно-вапняний, плити перекриття (ПК), блоки фундаментні, кільця каналізаційні та інші вироби.

Ми контролюємо якість, логістику та конкурентні ціни на матеріали та механізми. Маючи свою техніку і механіків, ми гарантуємо оперативне усунення неполадок на об'єкті замовника, а в разі "критичною" поломки - замінимо одиницю, що вийшла з ладу (автоміксер - АБС, бетононасос): стаціонарний бетононасос - СтБН, автобетононасосс - АБН.

Бажаєте купити бетон (Київ) або цікавить оренда бетононасоса? Звертайтеся! Ми завжди раді допомогти вам!

 
 

Цікаво знати

Як перевірити чи якісний бетон?

15 грудня 2016 в 15:13
 
Як перевірити чи якісний бетон?

Щоб бути впевненим в надійності будівлі, потрібно бути впевненим перед тим, як купити бетон в його якості. Якщо у вас є свій перевірений постачальник бетону, то ви можете бути спокійними. А що робити, якщо ви в перший раз…

 
 

Орендувати або купити мобільні бетононасоси для непростих завдань!

17 листопада 2016 в 16:53
 
Орендувати або купити мобільні бетононасоси для непростих завдань!

Процес будівництва - справа не з легких, навіть в епоху динамічного розвитку промисловості і суспільства в цілому. Іноді, дивлячись на висотні будівлі, житлові будинки і різноманітні конструкції захоплює подих. Різноманітне…

 
 

Мапа

Сайт ВК Сервіс

Офіційний сайт ВК Сервіс

Офіційний сайт ВК Сервіс

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create